evdenevenakliyat

Büyükçekmece Hakkımızda

Büyükçemece Nakliyat Olarak İstanbul ilinde Büyükçemece’ da olup 2000 yılından bu yana evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Evden eve taşıma sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz öncelikte; ev nakliyatınızı huzur ve mutluluk içerisinde yapmak için ev taşımacılığı imkânlarını, güler yüzlü hizmeti, titiz çalışmayı uzman ekibimiz ile hizmetinize sunmaktır. Sizin yükünüz bizim yükümüzdür ilkesi ile çıkıyoruz yola ve profesyonelce tüm eşyalarınızı paketleyip taşıyoruz.

Prensibimiz kaliteden ödün vermeksizin en uygun taşıma fiyatları ile sorunsuz bir şekilde evden eve taşıma hizmeti vermektir. Bunun için deneyimli ve yeterli sayıda nakliye personeli ile kaliteli paketleme, ambalajlama malzemeleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini almaktır. Evden eve nakliyat çok kapsamlı ve geniş bir işlemdir. Maddi ve Manevi değeri olan tüm eşyalarınızı özenle ve temiz bir şekilde taşımaktayız. Gerek İstanbul içi her semte ev taşıma ve gerekse diğer illere şehirler arası evden eve nakliyat yapıyoruz.

Başa dön
istanbul evden eve nakliyat